Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Schools.by приносит свои извинения за возникшие технические неполадки.
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 54 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 144 человека

январь 2019

Дата: 3 февраля в 16:04, Обновлено 11 апреля в 07:45

05.01.2019

Месца правядзення         Мерапрыемства            Удзельнікі               Час правядзення                     Адказны

г. Ліда                       Экскурсія “Музей МНС”        1 – 5 кл                     08.30 – 17.00                     Бязносік А.Б.

Стадыён                    Гульня “Вясёлыя старты”       6 – 7 кл                    9.00 – 10.00                      Бурдук А.Г.

Бібліяітэка                 Калядныя сустрэчы               8 – 9 кл                    9.00 – 10.00                      Мышэйка Л.У.

Кабінет

інфарматыкі               Кампьютарныя гульні            6 – 9 кл                     10.00 – 11.00                    Сарока Л.С.

    

12.01.2019

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

СШ № 2

 г.п. Зэльва

Удзел у спаборніцтвах “Снежны снайпер”

5 – 9 кл

10.00 – 14.00

Бурдук А.Г.

Тэрыторыя школы

Аперацыя “Птушкі на кармушцы”

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Сарока Л.С.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

3 – 4 кл

11.00 – 11.45

Янучак  В.М.

         

          

Праграма правядзення Дня здароўя “Снежны снайпер”

19.01.2019

Месца правядзення спартыўная зала, стадыён

Удзельнікі вучні 1 – 9 класаў

Праграма правядзення:

1. Лыжныя гонкі

Хлопчыкі 1 км 500 м

Дзяўчынкі 1 км

2. Стральба з палажэння “седзячы"

            

26.01.2019

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Здаровы лад жыцця”

1 – 4 кл

9.00 – 10.00

Бурдук

 А.Г.

Кабінет замежнай мовы

Агляд-конкурс дзіцячай творчасці “Выратавальнікі вачыма дзяцей”

5 – 9 кл

10.00 – 11.00

Мышэйка Л.У.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

2 – 3 кл

11.00 – 11.45

Янучэк  

В.М.

Кабінет пачатковых класаў

Практыкум “Падарунак тату”

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Марцінчык С.А.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

5 – 7 кл

11.00 – 12.00

Сарока Л.С.

               

      

    

    

    

    

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.