Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 66 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 152 человека

май 2019

Дата: 3 сентября в 22:21, Обновлено 3 сентября в 22:25

25.05.2019

Ваенна - гістарычная гульня

“Дарогамі мужнасці”

Пачатак у 10.00

План правядзення

  1. Агульны збор удзельнікаў.
  2. Агляд песні і строя.
  3. Уручэнне камандам маршрутных лістоў.
  4. Праходжанне маршрутаў па станцыям. Падвядзенне вынікаў ваенна-гістарычнай гульні.   

18.05.2019

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Здаровы лад жыцця”

1 – 4 кл

9.00 – 10.00

Бурдук А.Г.

УА “Дзяржаўная ўстанова адукацыі №1 г.п. Зельва”

Раённая навукова-практычная канферэнцыя

9 кл

10.00 – 13.00

Захарка Я.І.

Мышэйка Л.У.

Кабінет пачатковых класаў

Конкурс малюнкаў 

“Я і мая сям’я”

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Янучак В.М.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

Пазнавальная гульня “Сямейная акадэмія”

5 – 9 кл

10.00 – 11.00

Трубей А.М.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

3 – 4 кл

11.00 – 11.45

Янучак В.М.

    

08.05.2019

Дзень здароўя

Правядзенне спаборніцтваў па легкаатлетычнаму 4 - бор’ю, прысвечаных усебеларускаму тыдню здачы нарматываў

Праграма спаборніцтваў:

Хлопчыкі – бег 60 м, 800 м, кіданне мяча,

скачок у даўжыню

Дзяўчынкі  - бег 60 м, 500 м, кіданне мяча,

скачок у даўжыню

   

06.05.2019

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

СШ №2 г.п.Зэльва

Спаборніцтвы

па лёгкаатле-тычнаму 4-бор’ю

5-7 кл.

10.00-13.00

Бурдук А.Г.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Кабінет пачатковых класаў

Акцыя “Мой падарунак ветэрану працы”

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Марцінчык С.А.

Кабінет замежнай мовы

Конкурсная праграма  “Усё ў тваіх руках”

5 – 9 кл

10.00 – 11.00

Мышэйка Л.У.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

3 – 4 кл

11.00 – 11.45

Янучак В.М.

Помнік, загінуўшым воінам аг. Міжэрычы

Акцыя “Ад помніка да помніка”

1 – 9 кл

12.40 – 13.40

Сарока Л.С.

        

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.