Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Schools.by приносит свои извинения за возникшие технические неполадки.
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 54 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 144 человека

октябрь 2018

Дата: 6 ноября 2018 в 00:25, Обновлено 11 апреля в 10:05

27.10.2018  

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Абяднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 7 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Кабінет пачатковых класаў

Гульня

«Самы таленавіты»

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Урублеўская В.М.

г.п. Зэльва

СШ № 2

Удзел у раённай гульні КВЗ

8 – 9 кл

9.00 – 13.00

Валадашчык Н.І.

Мышэйка Л.У.

Кабінет рускай мовы

Дыспут

“Мой любімы літаратурны твор”

5 – 7 кл

10.00 – 11.00

Трубей А.М.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

2 – 5 кл

11.00 – 11.45

Урублеўская В.М.

Кабінет гісторыі

Круглы стол “Дзіцячыя і маладзёжныя  аб’яднанні Беларусі”

5 – 7 кл

11.00 – 12.00

Сарока Л.С.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 7кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

20.10.2018

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Абяднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Кабінет пачатковых класаў

Гульня

“Хто галоўны ў сям’і”

1 – 4 кл

09.00 – 10.00

Марцінчык С.А.

Лясны масіў “Порвішкі”

Аперацыя  “Чысты лес”

7 – 9 кл

10.00 – 12.00

Захарка В.А.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

2 – 3 кл

11.00 – 11.45

Урублеўская В.М.

Кабінет пачатковых класаў

Вэбінар “ Што падлеткі лічаць брэндавым”

8 – 9 кл

11.00 – 12.00

Сарока Л.С.

Марцінчык С.А.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 6 кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

Бібліяітэка

Інармацыйная гутарка “Традыцыя сямейнага чытання”

5 – 6 кл

9.00 – 11.00

Панасік

А.М.

     

20.10.2018

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Абяднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Кабінет пачатковых класаў

Гульня

“Хто галоўны ў сям’і”

1 – 4 кл

09.00 – 10.00

Марцінчык С.А.

Лясны масіў “Порвішкі”

Аперацыя  “Чысты лес”

7 – 9 кл

10.00 – 12.00

Захарка В.А.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

2 – 3 кл

11.00 – 11.45

Урублеўская В.М.

Кабінет пачатковых класаў

Вэбінар “ Што падлеткі лічаць брэндавым”

8 – 9 кл

11.00 – 12.00

Сарока Л.С.

Марцінчык С.А.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 6 кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

Бібліяітэка

Інармацыйная гутарка “Традыцыя сямейнага чытання”

5 – 6 кл

9.00 – 11.00

Панасік

А.М.

     

13.10. 2018

Дзень здароўя.

У праграме:

1.Бег 30метраў.

2. Бег 60 метраў.

3. Бег 200 метраў, 400 метраў.

4. Скачкі ў даўжыню.

5. Штуршок ядра.

   

 06.10.2018 

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Аздараўленчы лагер “Блакітная хваля”

2 – 4

9.00 - 13.00

Марцінчык С.А.

ДзЮСШ

Спаборніцтвы па мнагабор’ю

 5 – 9 кл

9.00 - 13.00

Бурдук А.Г.

Дабрачынная акцыя  “Ад шчырага сэрца” (віншаванне ветэранаў педагагічнай працы)

8 кл – 9 кл

11.00 – 12.00

Валадашчык Н.І.

Кабінет пачатковых класаў

Гульня “Кім я хачу быць?”

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Паляшчук А.А.

Кабінет беларускай мовы

Дыспут “Як выбраць прафессію”

5 – 9 кл

10.00 – 11.00

Валадашчык Н.І.

Бібліяітэка

Выстава-агляд “Прафесіі, якія мы выбіраем”

1 – 9 кл

9.00 – 11.00

Панасік

А.М.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.