Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Schools.by приносит свои извинения за возникшие технические неполадки.
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 54 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 144 человека

сентябрь 2018

Дата: 10 октября 2018 в 15:57, Обновлено 10 октября 2018 в 15:59

29.09.2018

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Абяднанне па інтарэсах “Школа лідара”

6 – 9 кл

08.00 – 9.00

12.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Здаровы лад жыцця”

1 – 4 кл

9.00 – 10.00

Бурдук А.Г.

Кабінет пачатковых класаў

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

3 – 4 кл

11.00 – 11.45

Урублеўская В.М.

Конкурс “Асенні вернісаж”

5 – 9 кл

09.00 – 11.00

Сарока Л.С.

Акцыя “Дом без адзіноты”

8  – 9 кл

11.00 – 12.00

Марцінчык С.А.

Кабінет працоўнага навучання

Аперацыя “Віншавальная паштоўка”

5 – 7 кл

10.00 – 11.00

Захарка В.А.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 9 кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

Кабінет інфарматыкі

Віртуальная гісторыка-краязнаўчая віктарына “Зямля пад белымі крыламі”

8 – 9 кл

12.00 – 13.00

Жамойціна Н.А.

Аздараўленчы лагер “Блакітная хваля”

Раённыя спаборніцтвы па спартыўнаму арыентаванню

6 – 9 кл

10.00 – 13.00

Бязносік А.Б.

       

                                  Аперацыя "Віншавальная паштоўка "

    

                            Конкурс "Асенні вернісаж"

22.09.2018

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Акцыя “Макулатура”

1 – 4 кл

09.00 – 10.00

Бязносік А.Б.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя турысты”

2 – 3 кл

11.00 – 11.45

Урублеўская В.М.

Кабінет беларускай мовы

Дыспут “Як выбраць прафесію?”

9 кл

10.00 – 11.00

Сарока Л.С.

Аперацыя “Помнік”

8 кл

11.00 – 12.00

Мышэйка Л.У.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 9 кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

ДзЮСШ

г.п. Зэльва

Лёгкая атлетыка

5 – 6 кл

10.00 – 13.00

Бурдук А.Г.

г.п. Зэльва Стадыён “Колас”

г.п. Зэльва

Спаборніцтвы па скандынаўскай хадзьбе

7 – 8 кл

10.00 – 13.00

Марцінчык С.А.

Бібліяітэка

Рамонт слоўнікаў і вучэбных дапаможнікаў

1 – 8 кл

9.00 – 11.00

Панасік

А.М.

       

     У час камп'ютарных гульняў.                        Ідзе акцыя "Макулатура"

15.09.2018

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет інфарматыкі

Анлайн- алімпіяда

“Гадуем чэмпіёна”

1 – 4 кл

09.00 – 10.00

Паляшчук А.А.

Стадыён “Колас”

г.п. Зэльва

Легкаатлетычны крос

5 – 9 кл

10.00 – 13.00

Бурдук

А.Г.

СШ № 2

г.п. Зэльва

Удзел у раённым свяце, прысвечаным Дню БРПА

6 – 8 кл

10.00 – 13.00

Трубей

А.М.

Кабінет інфарматыкі

Анлайн-віктарына “Літаратурная Гродзеншчына”

9 кл

10.00 – 11.00

Валадашчык Н.І.

Кабінет інфарматыкі

Камп’ютарныя гульні

1 – 9 кл

11.00 – 12.00

Захарка

Я.І.

Бібліяітэка

Выстава  да Дня нараджэння Л.М. Талстога

1 – 4 кл

10.00 – 11.00

Панасік

А.М.

     

                 Удзельнікі свята, прысвечанага Дню БРПА.         Ідзе падрыхтоўка да анлайн -віктарыны                                                                                                                    "Літаратурная Гродзеншчына"

08.09.2018

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

ВОСЕНЬСКІ КРОС "ПРЫВІТАННЕ, ШКОЛА!"

Пачатак у 10.00.

Удзельнікі: вучні 2 - 9 класаў 

1. Юнакі 2003-2004г.г. - 1000 м

2. Дзяўчаты 2003 - 2004 г.г. -1000 м

3. Юнакі 2005 - 2006 г.г. - 1000 м

4. Дзяўчаты 2005 - 2006 г.г. - 1000 м

5. Юнакі 2007 - 2008 г.г. - 500 м

6. Дзяўчаты 2007 - 2008 г.г. - 500 м

7. Пачатковыя класы - 500 м без уліку часу 

   

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.