Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Нужна ли школьная форма?
Всего 66 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 152 человека

Сентябрь 2019

Дата: 9 октября в 06:18, Обновлено 9 октября в 06:28

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня

28.09.2019 года

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Спартыўная зала

Заняткі гуртка

“Здаровы лад жыцця”

1 – 6 кл

09.00 – 10.00

Бурдук А.Г.

г.п.Зэльва

паркавая зона

Раённыя спаборніцтвы па спартыўнаму арыентаванню

4 –  6 кл

10.00 – 13.00

Бязносік А.Б.

Школьны стадыён

Дзень здароўя

Восеньскі крос

1 – 9 кл

10.00 – 11.00

Бурдук А.Г.

Класныя кіраўнікі

1 - 9 кл

Валейбольная пляцоўка

Заняткі гуртка

“Валейбол”

7 – 9 кл

11.00 – 12.00

Бурдук А.Г.

      

        

21.09.2019 года

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Вусны часопіс

“Дарогамі вайны ў імя міру на Зямлі”

1 – 4кл

09.00 – 10.00

Крэчка І.Б.

Кабінет матэматыкі

Урок мужнасці “Подзвігу герояў жыць у вяках”

5 –  9кл

09.00 – 10.00

Захарка Я.І.

СШ №2

Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы

5 – 9 кл

9.00 – 13.00

Бурдук А.Г.

Аперацыя “Помнік”

6 –  7 кл

11.00 – 12.00

Захарка Я.І.

    

  

14.09.2019 года 

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Файе

школы

Урачыстая лінейка, прысвечаная Дню БРПА

1 – 4кл

7 –  9кл

09.00 – 10.00

Трубей А.М.

г.п. Зэльва, стадыён “Колас”

Спартыўныя спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы “Шкаліяда”

5 – 6 кл

9.00 – 13.00

Бурдук А.Г.

Тэрыторыя школы

Піянерская квэст-гульня “Вясёлка жаданняў і  магчымасцяў”

1 – 4кл

7 –  9кл

10.00 – 11.00

Трубей А.М.

Кабінет гісторыі

Віктарына “Юныя героі Гродзеншчыны”

7 – 9 кл

11.00 – 12.00

Міхальчык Т.М.

            

07.09.2019 года

Месца правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

Кабінет пачатковых класаў

Конкурс малюнкаў “Гродзеншчына вачыма дзяцей”

1 – 4 кл

09.00 – 10.00

Марцінчык С.А.

Кабінет экалогіі

Віртуальная экскурсія “Сцяжынкамі роднага краю”

5 – 9 кл

09.00 – 10.00

Захарка В.А.

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Здаровы лад жыцця”

1 – 6 кл

10.00 – 11.00

Бурдук А.Г.

Аперацыя “Помнік”

 9 кл

11.00 – 12.00

Сарока Л.С.

Бібліяітэка

Кніжная выстава “Край мой – гонар мой”

7 – 9 кл

10.00 – 11.00

Панасік

А.М.

         

     

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.